Skautské projekty

Připravujeme…

Naučná stezka
Jak ukázat dalším lidem krásy okolí a zároveň je něčemu novému přiučit? Naučná stezka je pro tento účel ideální!
Skautská kapela
Hudby není nikdy dost. A vůbec té vlastní produkce, ještě když vedle vás hrají nejlepší přátelé.
Instagram oddílu
Sdílet zážitky s okolními lidmi, aby věděli, o co přicházejí, když nejsou s námi!
Oddílový web
Vlastní web a jenom pro nás!? Není problém! Pojďme si vytvořit svoje místo na internetu!
Oslavy 100 let
V roce 2022 bude našemu středisku 100 let! To chce pořádnou oslavu. Co takhle jí začít plánovat?
Orientační mapa
Podrobná mapa okolí Brodu chybí, je na čase nějakou vytvořit. A až bude hotová, můžeme uspořádat třeba orientační hru pro veřejnost, nebo pro ostatní skauty.
Zjistit víc
Nějaký námět na dobrý scénář? Pojďme do toho! Třeba se povede úctyhodné dílo!
Zkrášlení místa
Krásné místo, ale neudržované a zaneřáděné. Změňme to, aby sem lidé opět rádi chodili.
Prezentační video
Ukažme, kdo jsme! Krátké video k tomu bude úplně ideální.
Dobrý skutek
Skautský dobrý skutek je celorepublikový skautský projekt, koná se každoročně na jaře, proč se také nepřipojit?
Tříkrálová sbírka
Dobročinná sbírka na pomoc nemocným, handicapovaným, seniorům, matkám s dětmi v tísni a dalším sociálně potřebným skupinám lidí, a to zejména v regionech, kde sbírka probíhá. Připojme se také.
Betlémské světlo
Roznesme betlémské světlo nejen do města, ale i do všech okolních obcí.
Zahrada
Nějaký nápad na zkrášlení areálu klubovny? Tak sem s ním!
Naplánování akce
Takový tábor! Spousta zábavy, ale něco z něho naplánovat, to je teprve něco! Ale začít můžeme třeba od víkendovky.
Kooperace
Když je nás na něco málo, nebo když chceme prožít něco nového, můžeme se spojit i s dalšími skauty z okolí.