Nové vedení strediska

Dne 10. listopadu proběhl ve skautském středisku sněm, který rozhodoval o novém vedení střediska. Novým vedoucím střediska se stal Roman Fotr, alias Říman a jeho zástupce Andrea Barešová – Ája.

Sněm dále zvolil pět volených členů střediskové rady, která se podílí na dalším směřování střediska. Dále byl zvolen delegát na skautský krajský sněm, který se bude konat 26. ledna v Liberci. Naše středisko bude prezentovat Ondřej Tomeš – Juni.

Na následné střediskové radě bylo předáno vedení 34. oddílu skautů a skautek do rukou Michala Bareše – Komára a vedení Rodinného skautingu převzal Ondřej Tomeš – Juni.

Jménem celého střediska děkujeme Lence Vetlé – Můře, za kus odvedené práce, která našemu středisku pomohla se odrazit výše.

Tento záznam byl publikován v Aktuality . Uložit odkaz do záložek.