Tábor Měsíční louka 2020

Informace k odjezdu

• Sraz: 13:00 u klubovny
  • S sebou:
  • Bezinfekčnost (s datem odjezdu, tj. 1.8.2020)
  • Anamnéza
  • Způsobilost od lékaře – letos odevzdají všichni!
  • Kartička ZP
  • Očkovací průkaz
  • buchtu/bábovku, či jiné obdobné pochutiny (níže podrobnosti)
  • svačinu na odpoledne – budeme mít až večeři
Bezinfekčnost Anamnéza Zdravotní způsobilost

Odvoz na tábor

Všechny auta a káry, by měly být nahlášeny, v případě změn prosíme, abyste je nahlásili Áje.

Kam děti odvést?

Co s sebou:

Seznam věcí na tábor je ke stažení níže, je ještě třeba doplnit některé věci kvůli covid – 19. Přibalte dětem jeden ručník navíc na utírání rukou – nemůžeme mít společné. Kdo má a chce, může si vzít, hamaku.

Seznam věcí

Buchty/bábovky

Jako každý rok nepohrdneme pochutinami v podobě napečených dobrot na snídani. Ovšem aby se nám nic nezkazilo, bychom byli rádi, aby se nám nesešlo všechno dohromady. Proto je níže rozpis, kdy nás kdo má zásobovat 🙂
Co do množství není dobré nic přehánět, ideálně, aby se nasnídaly 2 děti a 1 vedoucí.

Rozpis – níže si najděte své dítě a pochutiny doneste v uvedený termín

Při odjezdu (1.8.2020):

Kolombo, Pavlík + Eliška, Smíšek, Filip + Majda, David + Šimon, Tom, Valča, Šimon Brož., Tína Šťast., Honza, Kecka, Ondra

Kecka, Šimon Brož., Kristýna Petř.

V polovině tábora (Předání u klubovny 8.8. mezi 9:45 – 10:00):
Fífa, Kája Šť., Verča + Míša Šef., Ovečka, Anežka Plí., Tína Svo., Mirka + Míša, Drnda, Filip + Kristýna Petř., Radka, Dino, Verča R.

V případě jakéhokoliv problému se, prosím, ozvěte co nejdříve Áje (720 559 168)

Dopisy

I letos můžete dětem na tábor posílat dopisy. Dětem samozřejmě umožníme posílání dopisů domů, proto jim určitě nezapomeňte přibalit i pár poštovních známek a papíry na psaní 🙂

Adresa tábora:

Skautský tábor Železný Brod

Kozlí Roh – Měsíční louka

Zahrádky u České Lípy, 471 01

Závěrečný táborák

Tímto zveme všechny rodiče a sourozence účastníků na závěrečný táborák. Přijeďte v pátek 14.8. mezi 16:00 – 17:00. S sebou: spacák, karimatku, oblečení k táboráku, dobrou náladu. Na co se můžete těšit? – něco podobného jako v loňském roce, prostě pohoda při táboráku.

Kde budete spát? – možností je spousta, auto, pod širákem, v kuchyni, ve stanu (ale ten si musíte přivézt), možná zbyde i nějaký podsadový stan.

Počet členů rodiny, kteří přijedou nahlaste Romanovi nejpozději do úterý 11.8.

Těšíme se na Vás 😉

Kontakt:

Vedoucí tábora: Roman Fotr – Říman

Zástupce vedoucího tábora: Andrea Barešová – Ája (720 559 168)

Informace o stavu dětí budeme podávat vždy 4., 8. a 12. srpna ve večerních hodinách, v případě mimořádných událostí (např. úraz) neprodleně.

Pokud z nějakého důvodu ještě nemáte podanou přihlášku, je ke stažení zde:

Pokud jste ještě neposlali doplatek 2000 Kč, tak na č.ú. 35-6955910207/0100
Do kolonky “zpráva pro příjemce” doplňte jméno účastníka